Back to Store

Fotografia kulinarna od kuchni - światło studyjne

zł4000.00 PLN


Fotografowie prześcigają się w sieci w publikowaniu smakowitych kadrów. Każdy posiada indywidualny styl fotografowania, który musi odkryć. Nierzadko zdarza się, że zrobione zdjęcie znacznie odbiega od naszych oczekiwań i upragnionego ideału. Treści publikowane w Internecie stanowią obecnie elektroniczną wizytówkę zapewniając skuteczny PR i reklamę, która jest tak samo ważna jak jakościowy produkt proponowany klientowi.

Warsztaty skierowane do osób mających doświadczenie w posługiwaniu się aparatem fotograficznym i dla chcących podnieść swoje umiejętności, aby móc fotografować potrawy nie tylko w świetle naturalnym, ale również z wykorzystaniem światła sztucznego, tzw. studyjnego.

W czasie warsztatów pokazujemy jak stworzyć własne studio fotograficzne, które pozwoli tworzyć apetyczne kadry przez cały rok, niezależnie od pogody i dostępu do światła. Warunkiem udziału w warsztatach jest posiadanie aparatu fotograficznego. 


Jesteś foodie? Pracujesz w gastronomii i zależy Ci na skutecznej promocji? A może prowadzisz blog poświęcony aktualnym trendom kulinarnym? To szkolenie jest dla Ciebie!


PROGRAM

1. Fotografia studyjna od kuchni.

2. Dobór sprzętu fotograficznego i studyjnego.

3. Konfigurowanie oświetlenia.

4. Dodatkowe narzędzia pracy przy pracy w studio. Elementy niezbędne do pracy nad idealnym zdjęciem kulinarnym w studio.

5. Techniki oświetlania żywności. Rodzaje światła, ich wady i zalety.

6. Kadrowanie i sterowanie światłem sztucznym. Szukanie kierunku padania światła, odbijanie i rozpraszanie go.

7. Triki i sztuczki. Zastosowanie dodatkowych narzędzi pracy celem osiągnięcia pożądanego efektu.

8. Od teorii do praktyki: etapy powstawania zdjęcia kulinarnego w studio. 

9. Postprodukcja. Zastosowanie profesjonalnych programów do edycji zdjęć.


Czas trwania warsztatów: od 8 do 10 godzin.

Realizacja szkoleń na terenie całej Polski. Cena nie obejmuje dojazdu do klienta.

Using Format