Lampa studyjna Quadralite Pulse X 600 mocowanie Bowens


Niniejsza lampa charakteryzuje się stabilnością barwy oświetlenia z odchyłkami na poziomie +/- 200 K dla temperatury barwowej 5600 K w całym okresie używania oraz w pełnym zakresie mocy błysku. Pozwala to użytkownikowi osiągnąć powtarzalne efekty oraz zaoszczędzić czas niezbędny na obróbkę graficzną.

Lampa posiada precyzyjną, regulację mocy błysku od 600 Ws do 18.75 Ws - 5 stopni EV. Dokładność z jaką można regulować moc jest równie imponująca jak zakres regulacji i wynosi 0.1 EV. Pozwala to precyzyjnie dopasować moc oświetlenia do zastanych warunków. Na uwagę zasługuje również krótki czas ładowania błysku wynoszący około 1.5 sekundy dla pełnej mocy.

Kompatybilność z systemem Navigator X

Lampa Pulse X współpracuje z zaawansowanym systemem zdalnego sterowania firmy Quadralite - Navigator X. System ten pozwala na zdalne wyzwalanie błysku (do czasu X-Sync), regulację jego enregii oraz zmianę trybu pracy. Dodatkowo Pulse X została wyposażona w port USB pozwalający na podłączenie odbiorników należących do systemu Navigator Kit. Jeśli posiadasz lampy Quadralite lub Quantuum z tak popularnych serii jak: Up!, Move, Move Pro, Pulse lub Pulse Pro możesz używać ich wraz z lampami Pulse X i korzystać z tych samych wyzwalaczy. Dodatkowo urządzenie wyposażono w port Jack 3.5 mm pozwalajacy na zdalną obsługę lampy Pulse X przy pomocy wyzwalaczy innych producentów.

Od  80.00 zł/doba

Dostępność: 2 szt.

Using Format