Obiektyw Sigma 14-24 mm f/2.8 A DG HSM Canon


Obiektyw Sigma 14-24 f/2.8 DG DN Art to szerokokątny zoom o niezwykłej rozdzielczości zaprojektowany specjalnie do pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych. Jest to idealne narzędzie do zdjęć krajobrazowych, architektury i astrofotografii.

Zastosowane w Sigmie 14-24 f/2.8 DG DN soczewki specjalne oraz nowa technologia NPC (Nano Porous Coating) gwarantują wysoką jakość obrazu. Jedna soczewka FLD (o charakterystyce odpowiadającej fluorytowi) i pięć szklanych soczewek SLD (Special Low Dispertion) z powodzeniem niwelują wszelkiego rodzaju aberracje zarówno w centrum, jak i na brzegach kadru. Trzy soczewki asferyczne, w tym soczewka asferyczna o dużej średnicy z przodu obiektywu, skutecznie zminimalizują efekt komy i flar, zapewiniając fantastyczną rozdzielczość w całej rozciągłości kadru. 

Dotychczasowe powłoki antyodblaskowe super multi-layer coating zastosowano tym razem w połączeniu z nowo opracowaną technologią NPC (Nano Porous Coating), która zawiera porowatą krzemionkę jako materiał powłokowy. Porowata warstwa krzemionki posiada nanometrowe otwory z powietrzem w środku. W rezultacie znacznie zmniejszono ilość odbitego światła powodującego rozbłyski i tzw. duszki, co pozwoliło z kolei na uzyskanie wysokiego kontrastu przy fotografowaniu pod światło. 

Obiektyw SIGMA 14-24mm F2.8 DG DN Art został wyposażony w najnowszej generacji silnik krokowy, zapewniający szybką i cichą pracę AF oraz niezwykle komfortowe użytkowanie także w trybach detekcji oka i twarzy, oraz podczas filmowania. 


Od  150.00 zł/doba

Dostępność: 1 szt.

Kaucja: 2500 zł.

Using Format